DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
'Akıllı Metro' hattı ile Sancaktepe değerlendi

'Akıllı Metro' hattı ile Sancaktepe değerlendi

.imgtaa { display: block; position: relative; } .imgtaa img{ display: block; } .imgtaa span{ position: absolute; right: 0; bottom: 5px; background:url('https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png') no-repeat; width: 37px; height: 27px; display: block; } jQuery(document).ready(function() { $('.imgtaa').append(''); });

Sancaktepe'de gerçekleştirilen 'Akıllı Metro' hattı ile birlikte bölge değerine değer kattı. Sancaktepe'yi sırasıyla Çekmeköy ve Şişli izledi.

SANCAKTEPE DEĞERLENDİ

Sancaktepe metro hattının geçtiği bölgelerde aylık ikinci el kiralık konut fiyatları 500 ile bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Bölgede 2+1 satılık dairelerin fiyatı ise 230 bin lira seviyesinde seyrediyor. Bölgede markalı konutların kirası ise  farklılık gösteriyor. Fiyatlar bin 750 ile 2 bin 500 lira arasında değişiyor.

İstanbul'da yıldızı parlayan bir başka bölgelerden olan Çekmeköy'de 2+1 satılıklar ortalama 320 bin lira, kiralıklar bin 750 ile 2 bin 800 lira arasında. Markalı konut projelerinin yoğunlaştığı Bomonti’de ise 65 metrekare 1+1 dairelerde fiyatlar 600 bin liradan başlıyor.

İSTİNYE VE TARABYA'DA KONUT FİYATLARI GERİLEDİ

Avrupa yakasında en çok fiyatlar Şişli Bomonti'de artarken Halkalı-Başakşehir-Ispartakule ve Kayaşehir takip etti. İstinye ve Tarabya'da ise konut fiyatları yüzde 2,3 gerileme kaydedildi.

Anadolu yakasında ise konut fiyatları; Kadıköy-Bağdat Caddesi-Göztepe-Kozyatağı bölgesinde ise yüzde 0,5 oranında geriledi.

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } function videoYonlendir(id){ window.open("http://videonuz.ensonhaber.com/y/" + id); }

Etiketler: 'Akıllı, Metro', hattı, ile, Sancaktepe, değerlendi,

128 okunma

Tarih: 11.12.2017 02:33:03

Tüm Emlak Haberleri »

Diğer Emlak Haberleri