DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
G-20 Zirvesi Antalya Havalimanı'na sorun yaşatmadı

G-20 Zirvesi Antalya Havalimanı'na sorun yaşatmadı

Antalya Havalimanı'nı işleten Türk-Alman ortaklı ICF firmasının Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Keleş, G-20 Zirvesi'nde havalimanında sıfır sorun yaşandığını söyledi. Zirve için havalimanına 90 uçak indiğini aktaran Keleş, bunlardan 20'sinin devlet başkanlarına tahsis edilenler olduğunu kaydetti.

27 ÜLKE KATILDI

Zirveye 20'si esas katılımcı, 7'si misafir olmak üzere 27 ülkenin katıldığına dikkat çeken Keleş, “Antalya'nın kongre turizmi bakımından muazzam bir yere sahip olduğunu bütün dünya gördü. Bütün dünya liderleri tarafından görüldü. Servisi, yemek kalitesine hayran kaldılar. Herkes tek tek fotoğraflar çekti." diye konuştu.

HERKES HAYRAN KALDI

Abdullah Keleş, G-20 organizasyonunun büyük başarıyla gerçekleştiğini, ülkenin bir bütün olarak çok iyi organize olduğunu aktardı. Hem kamu yönetimi, hem özel sektör, hem otellerin çok iyi organize olduğunu belirten Keleş, "Gelen herkes eşleriyle heyetleriyle birlikte hayran kaldı. Takdirler topladığımız büyük bir organizasyon gerçekleşti. Elde edilen başarı Antalya'nın turizmine büyük ivme kazandıracaktır. Ülke imajına da büyük etki yapacaktır" dedi.

SIFIR SORUN

Zirve boyunca Antalya Havalimanı'nda da hiçbir sorun olmadığını, hiçbir rötar yaşanmadığını anlatan Keleş, “Bu kadar sürede bu kadar yoğun ülke liderini karşılıyorsunuz. Bu süreçte, o kadar yoğun güvenlik protokolu oluşturuyorsunuz. Bu aşamada herhangi bir yolcu, uçağını kaçırmadı. Havalimanında sıfır sorun yaşandı. Uçakların gelişleriyle, park alanıyla, gidişleriyle, konmaları, konaklamalarıyla ilgili hiçbir sıkıntı yaşanmadı" dedi.

20'Sİ ÖZEL 90 UÇAK

Zirve için her ülkenin ortalama üç uçakla Antalya'ya geldiğini anlatan Keleş, “Zirve için 90'a yakın uçak geldi. Bunların yaklaşık 20'si çok çok özel statüye sahipti. Mesela Çin'in başkanlarına tahsis edilmiş uçağı. Senegal'in başkanlığa tahsis edilmiş uçağı vardı. Bizim 'Ata' uçağımız gibi, ülkelerin liderlerine özel olarak tahsis edilen 20 uçak aynı anda Antalya'da bulundu. Bu çok nadir raslanan bir şeydi. Havadan da görüntüleri alındı. Onları en kısa zamanda internet sitemizde sergileyeceğiz" diye konuştu.

Etiketler: G-20, Zirvesi, Antalya, Havalimanı'na, sorun, yaşatmadı,

75 okunma

Tarih: 19.11.2015 05:03:01

Tüm Ekonomi Haberleri »

Diğer Ekonomi Haberleri