DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
İngiltere yeni Savunma Bakanı'ndan terörle mücadele planı

İngiltere yeni Savunma Bakanı'ndan terörle mücadele planı

.imgtaa { display: block; position: relative; } .imgtaa img{ display: block; } .imgtaa span{ position: absolute; right: 0; bottom: 5px; background:url('https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png') no-repeat; width: 37px; height: 27px; display: block; } jQuery(document).ready(function() { $('.imgtaa').append(''); });

İngiltere'de taciz iddiaları ile görevinden ayrılmak zorunda kalan eski Savunma Bakanı Michael Fallon'un yerine gelen Gavin Williamson, terör ile mücadele planını açıkladı.

Yapacakları mücadeleyi tek bir cümle ile ifade eden Williamson, "Ölü teröristler Britanya'ya zarar veremez" dedi.

DEAŞ İLE MÜCADELE PLANI AÇIKLANDI

İngiliz yayın organı Daily Mail'e mülakat veren Williamson, DEAŞ saflarında savaşan İngiliz vatandaşlarının ülkeye geri kabulünün yapılmayacağını belirtti.

Özellikle istihbarat faaliyetleri ile İngiliz teröristlerin kimliğini deşifre etmeye çalıştıklarını belirten Williamson bu kişilerin İngiltere'ye girişlerine izin vermeyeceklerini açıkladı.

"ÖLÜ TERÖRİST ZARAR VEREMEZ"

Terör faaliyetlerine karşı yürütecekleri planı tek cümle ile açıklayan Williamson, "Oldukça basit bir şekilde, benim görüşüm ölü bir terörist Britanya'ya zarar veremez" dedi.

Bu tehdidin bertaraf edilmesi için tüm güçlerini kullanacağını belirten Williamson, "DEAŞ'ı yok etmek ve ortadan kaldırmak için yapabileceğimiz her şeyi yapmalıyız.' açıklamasını yaptı.

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } function videoYonlendir(id){ window.open("http://videonuz.ensonhaber.com/y/" + id); }

Etiketler: İngiltere, yeni, Savunma, Bakanı'ndan, terörle, mücadele, planı,

37 okunma

Tarih: 07.12.2017 03:03:02

Tüm Dünya Haberleri »

Diğer Dünya Haberleri