DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
MHP'li üyeden Bahçeli'ye zehir zemberek sözler

MHP'li üyeden Bahçeli'ye zehir zemberek sözler

Sasunlu yaptığı yazılı açıklamada MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye sert sözlerle yüklendi. İşte Sasunlu'nun o açıklaması:

Öncelikle beni yalnız ülkücüler gönderebilir diyerek açıklama yapan Bahçeli'ye, biz kimiz biz neciyiz diye soruyorum? Neden tabanın sesine kulak vermiyorsun? Milyonlarca Ülkücü'nün istifa çağrısını neden duymuyorsun? Tabanın ve halkın yeter artık bırak git istemiyoruz seni deyişleri nedir?

YENİLMİŞ BİR KOMUTAN ORDUNUN BAŞINDA ISRARLA DURAMAZ DURMAMALI

Yenilmiş bir komutan ordunun başında ısrarla ve halen duramaz durmamalıdır. Neden mi? Çünkü böyle giderse, orduda kalmayacak, asker de kalmayacak yok edeceksiniz. Biz ülkücüler bırakın adınızı halka anlatmayı, kendi dava arkadaşlarımıza bile hatalarınızı izah edemez duruma geldiğimizi çok iyi biliyorsunuz.. Evet sadakat şereftir. Lakin sadakat bir erdem kavramıdır ve insanlar erdem kazandığına sadakat duyar. Sen ülkücüleri düşürdüğün durumun ciddiyetini dahi anlayamıyorsun. Ama senin ve etrafının işi gücü bu teşkilattaki yiğitlerin üzerini çizmek, Mert olanları ihraç etmek, Kaleleri yıkmak ve yılların emeklerini heba etmek çiğnemek ve kendinize rakip gördüklerinizi de kıyma makinesinden geçirmek...Kısacası teşkilatı bitirmek...

LİDERE SADAKATİ ŞEREF OLARAK GÖREN YALAKA PUTPERESTLER..

1 Kasım seçimlerinden hemen sonra lidere sadakati şeref olarak gören yalaka putperestler, niyeyse bizim gibi davayı düşünerek gerçekleri savunanları da lidere başkaldıran ihanet olarak görmeye başladılar. Sosyal paylaşım sitelerinden size muhalif olanlara hep saldırdılar. Yetmedi Ülkü ocakları genel başkanı Olcay Kılavuz çıkıp teşkilatı tehdit eden türden açıklamalarda bulundu. Oysa kim kimi niçin tehdit ediyor? Bizler asla ihanetçi olmadık ve 14 yenilgi almanıza rağmen halen sizi savunanlar gibi adamın da adamı olmadık....Bizim derdimiz davamız oldu sadece....Anlayamadılar...

ASIL İHANETİ BAHÇELİ YAPIYOR

Sayın Bahçeli asıl ihaneti siz ve etrafınızdaki mevki makam sevdalıları yapıyor bu teşkilata. Hezimete uğramış bir ekibin ilk yapması gereken şey istifa etmektir..! Etmiyorsunuz çünkü, Makam ve Nefis rüzgarınız sizi oyuncak etmiş haberiniz yok ve ihanete devam ediyorsunuz...Çünkü, beceriksizlikle ihanet arasında kıldan ince bir çizgi vardır. Beceremediği halde makam-mevki işgal etmek en büyük ihanettir.

HAYIRCI BİR ADAMA SADECE KOCAMAN BİR HAYIR DİYORUM

Onun için; bu ve buna benzer bir çok nedenlerden dolayı, MHP Hatay il yönetim kurulu görevimden istifa etme kararı almış bulunmaktayım. Benim dava arkadaşlarıma ülkücü kardeşlerime kırgınlığım yoktur. Kendi tabanına dahi hayır diyen hayırcı bir adama sadece kocaman bir HAYIR diyorum. İnsan gördüğü yanlışa yanlış, İnandığı doğrulara da doğru demelidir. Tezini savunduğumdan böyle bir karar aldım. Saygılarımla.

Etiketler: MHP'li, üyeden, Bahçeli'ye, zehir, zemberek, sözler,

57 okunma

Tarih: 18.11.2015 11:59:08

Tüm Gündem Haberleri »

Diğer Gündem Haberleri