DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
Paris saldırısında eşini kaybeden adamdan mektup

Paris saldırısında eşini kaybeden adamdan mektup

Geçtiğimiz hafta Paris'te meydana gelen katliamda eşini kaybeden Antoine Leiris isimli adam kişisel Facebook hesabından kısa sürede 150 binden fazla paylaşılan bir not yazdı. Makyaj sanatçısı eşi Helene Muyal, katliamdan sonra sosyal medyada kayıp olarak aranmıştı.

"BENİM NEFRETİMİ KAZANAMAYACAKSINIZ"

Daha sonra Bataclan'da hayatını kaybettiği öğrenilen Helene Muya Reiris'in Fransız radyo ağı France Bleu'da gazeteci olarak çalışan eşi Antoine Leiris, ''Benim nefretimi kazanamayacaksınız'' başlıklı bu notu yayınladı:

"OĞLUMUN ANNESİNİN HAYATINI ÇALDINIZ"

''Cuma akşamı harika bir insanın, hayatımın aşkının, oğlumun annesinin hayatını çaldınız ancak benim nefretimi kazanamayacaksınız.

Kim olduğunuzu bilmiyorum, bilmek de istemiyorum, ölü ruhlarsınız siz. Eğer sizin uğruna gözünü kırpmadan öldürdüğünüz tanrı bizi yaratmışsa, eşimin vücudundaki her kurşun onun kalbinde bir yaradır.

"SİZİ TATMİN ETMEYECEĞİM"

O yüzden, hayır. Size sizden nefret etmemin vereceği tatmin duygusunu yaşatmayacağım. Bunu istiyorsunuz ancak nefrete öfkeyle karşılık vermek sizi bu hale getiren cehaletle aynı şey olur.

"KAYBETTİNİZ"

Benim korkmamı, etrafıma şüpheyle yaklaşmamı, güvenliğim için özgürlüğümü tehlikeye atmamı istiyorsunuz. Kaybettiniz.

Günlerce ve gecelerce beklemeden sonra onu bu sabah gördüm. Cuma günü evden çıkarken olduğu kadar, 12 sene önce ona aşık olduğum günkü kadar güzeldi. Elbette mahvoldum, bu küçük zafer de sizin olsun, ancak kısa süreceğini bilin. O her gün bizimle olacak ve biz sizin hiçbir zaman sahip olamayacağınız özgür ruhlarla birbirimizi cennette bulacağız.

"BİZ OĞLUMLA TÜM ORDULARDAN DAHA GÜÇLÜYÜZ"

Biz ikimiz, oğlum ve ben dünyadaki tüm ordulardan daha güçlü olacağız. Size daha fazla zaman ayırmayacağım çünkü uykudan kalkan oğlumun yanına gitmek zorundayım. Yalnızca 17 aylık, her gün yaptığı gibi yemeğini yiyecek, her gün yaptığımız gibi oyunlar oynacağız ve bu küçük çocuk tüm hayatı boyunca mutlu ve özgür olacak. Onun nefretini de kazanamayacaksınız.''

Etiketler: Paris, saldırısında, eşini, kaybeden, adamdan, mektup,

168 okunma

Tarih: 18.11.2015 11:59:10

Tüm Dünya Haberleri »

Diğer Dünya Haberleri