DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
DOĞAL PENİS BÜYÜTÜCÜ
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Göğüs Büyütücü Krem ya da Bant İşe Yarıyor mu?
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Enerji kaynağı; Chia Tohumu
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Elektronik Sigaralar Gerçekten Patlıyor mu?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Geciktirici Sprey Kullanımı Doğru mudur?
Casus kameralar her yerde
Casus kameralar her yerde
Türkiye'ye karşı açılmak istenen yeni cephe: Mısır

Türkiye'ye karşı açılmak istenen yeni cephe: Mısır

emtype="http://schema.org/ImageObject">

Mısır'da terör örgütü DEAŞ tarafından düzenlenen kanlı saldırıdan sonra ülkede Türkiye'ye karşı kirli bir karalama kampanyası başlatıldı.

ÖRGÜTE EN AĞIR DARBELERİ TÜRKİYE VURDU

Bazı televizyon kanalları, terör örgütü DEAŞ'a karşı en büyük darbeleri vuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı terör destekçisi olarak gösterme küstahlığında bulundu.

305 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan saldırıdan sonra Mısır'da yaşananları köşesine taşıyan Posta Gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, ne yapılmak istendiğini analiz etti.

TÜRKİYE'YE KARŞI AYAKLANMA İSTİYORLAR

Mısır'da ajanlık suçlamasıyla gözaltına alınan 29 kişiyi işaret eden Işık, darbeyle iktidara gelen yönetimin basın üzerinden tüm Arap dünyasını ayağa kaldırıp Türkiye'yi darbeye teşebbüsle suçlamaya çalıştığını yazdı.

"AVRUPA VE AMERİKA'DAN SONRA..."

"Anlaşılan o ki, uzun süredir Avrupa’da sistemli bir şekilde devam ettirilen, Zarrab davasıyla Amerika’ya sıçratılan Türkiye aleyhindeki kampanya bir şekilde Arap dünyasına sıçratılmaya çalışılıyor." diyen Candaş Tolga Işık, Türkiye'nin bu iftiraya en sert biçimde cevap vermesi gerektiğini ifade etti.

"TÜRKİYE ALEYHTARI YENİ BİR CEPHE"

Işık, yazısını "Mısır’daki darbe artığı yönetimin kurduğu bu tezgahın amacı Arap coğrafyasında yeni bir Türkiye aleyhtarı cephe açmaktır." diye bitirdi.

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } function videoYonlendir(id){ window.open("http://videonuz.ensonhaber.com/y/" + id); }

Etiketler: Türkiye'ye, karşı, açılmak, istenen, yeni, cephe:, Mısır,

160 okunma

Tarih: 27.11.2017 07:03:03

Tüm Dünya Haberleri »

Diğer Dünya Haberleri

Popüler Haberler